WYSZUKAJ W INTERNECIE

Stacja Kontroli Pojazdów  „AUTOPOLWPN/008/P istnieje na rynku motoryzacyjnymi od 1998 roku i  prowadzi  działalność  na podstawie obowiązującej Decyzji Nr TDT-P-2163/10 Transportowego Dozoru Technicznego z dnia 2010.12.08 , potwierdzającej zgodność  wyposażenia i warunków lokalowych stacji z warunkami technicznymi określonymi przez aktualną ustawę – Prawo o ruchu drogowym ( tekst jednolity Dz.U.108 z 2005 r. , poz.908 z póź.  zm.).

Angażujemy się w zapewnianie najwyższej jakości wszystkich zainstalowanych części oraz wykonanych usług. Jakość i nasze uwielbienie perfekcji są w centrum naszych działań. Używamy zaawansowanej technologii, a wysokiej jakości produkty, które oferujemy tworzą pozytywne doświadczenie dla kierowcy. Wielu kierowców zaufało AUTOPOL - Michalski Motors, ponieważ wiedzą, że zajmiemy się dobrze ich pojazdami.

Nasz zespół doradców samochodowych i techników serwisowych szczycą się zrozumieniem samochodów i ludzi, którzy je prowadzą. Nasze usługi i remonty zabezpieczone są elastyczną gwarancją, która jest dostosowana do potrzeb i oczekiwań klientów.

Staramy się nawiązywać długotrwałe relacje z klientami, aby zapewnić najlepsze usługi dla klienta i najodpowiedniejsze rozwiązania dla twojego samochodu. Dodatkowo, zawsze staramy się odpowiadać na twoje pytania i objaśnić naszą pracę tak, abyś czuł się dobrze na każdym etapie prac.